תהליך העבודה

תהליך-העבודה

הילה אוחיון אפרים

אתם עומדים להשקיע ולבנות את בית החלומות שלכם, מזל טוב!

תהליך תכנון ובניה, הוא תהליך מורכב רווי בפרטים ובאנשי מקצוע נוספים. יש בו ענייני כספים וגם קשת של רגשות, התרגשות וחששות. אני לגמרי מבינה אתכם, חשוב לי שתחוו תהליך בניה חוויתי מעצים ומהנה. צעדתי בדרך הזו הרבה פעמים, כך שיש לי הבקיאות איך ומה עושים שישאר לכם זכרון טוב בלב.

הנה הצצה לקראת מה שמחכה לנו בתהליך >
נתחיל בקפה של הכרות, ביקור שלי במגרש, יצירה של סקיצות עד לאישור הסקיצה המנצחת, אנהל את תיק היתר הבניה עבורכם מול הרשויות, נצא לבניה בהתרגשות, נקנה יחד את הכלים הסניטריים, אתכנן עבורכם את התוכניות לנגרות ביניהן תכנון לפריטי ריהוט ייחודיים ולקינוח נצא לקנות פריטי סטיילינג ואביזרי עיצוב משלימים.

אני מנהלת את התהליך בצורה נכונה, שומרת על קצב ההתרחשות, מביאה איתי את הראייה אשר חוסכת טעויות מיותרות, תוכלו להשמיע לי כל בקשה שעולה בדרך. בעלי המקצוע שתבחרו גם יכירו אותי, אני אוודא שהם מבצעים את העבודה נאמנה למה שהוסכם. בקרוב תוכלו לשבת בסלון ביתכם המשגע, להביט לאחור ולומר לעצמכם – "תהליך הבניה שלנו היה מצוין, ממש הופתענו לטובה." ברוכים הבאים הביתה.

"…היתה לנו חווית קניה מעולה, עם תוצר ותהליך מעצים, רגוע ושליו, תודה שליווית אותנו בכל רגע באדריכלות ובעיצוב פנים..גאים להיות הלקוחות שלך.." רחלי

"..אם אתם באמת מחפשים שקט נפשי במהלך כל הבניה והרגשה שיש על מי לסמוך, זוהי הילה אוחיון אפרים." ענבל